sobota, 26 maja 2018

Iron Hands Sternguard Veteran Squad - painted at last


486 dzień w sieci... / 486 days in the web...
Getting things done...


Pewne projekty muszą nabrać mocy urzędowej - chyba każdy o tym wie. Modle, które dziś pokażę, po raz pierwszy pomalowane mogliście zobaczyć dawno temu - jednak nadszedł najwyzszy czas, by zakończyć ten projekt i teraz prezentuję Wam, jego rezultat:

Iron Hands Sternguard Veteran Squad

Wojownicy ci, dumnie noszący pancerze pamiętające czasy wielkiej krucjaty, sprawili mi wiele frajdy podczas malowania - jestem fanem tych bardziej topornych puszek na marinsów. 

Tak, jak w przypadku pozostałych modeli w tej armii, zdecydowałem się na korzystanie z mojej własnej, mocno metalowej kolorystyki. Wydaje mi sie, że w przypadku tych modeli wypadło to wyjatkowo dobrze. 
Ogólnie jestem zadwololny z tego jak prezentuje się odział i nie mogę się doczekać, aż sam się przekonam, jak pomalowany sprawdza się na polu bitwy. 

Dla tych, którzy śledzą moje postępy w spełnieniu postanowienia noworocznego mam wiadomość: wraz z tym odziałem przekraczam magiczne 1200 pkt z planowanych 1200-1500 na ten rok :D

A jak Wasze wiszące od dawna projekty? Kiedy chcecie je ukończyć? :D

Some projects take time - right? This project takes almost a year.  The first time you might have seen those models was when I presented them to you right before the very first painting
But now it's finished!

Iron Hands Sternguard Veteran Squad


This warriors in antic power armor gave me a lot of joy during the painting. I'm a fan of these heresy time armors. Like rest of my Iron Hands, I painted them in metallic color rather than codex black - I think on those miniatures it looks really good. I can't wait to see them in action! And time for great news - as some of you can know - my new year's resolution was to paint 1200-1500pts of Space Marines - and now I have 1220pts painted. :D First time in my life I achieved my new year's goal! 

What about your resolutions? Or maybe you also have some unfinished project to take care of?
8 komentarzy:

 1. Dobrze to wygląda. Nie zmywałbym. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już miałem wrzucać do płynu hamulcowego :D

   Usuń
 2. Mega mi się podobają, teraz jak miałbym robić Marinsów do 40k to tylko w takim brudnym klimacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jakoś czyste nowiutki pancerze (w niebieskim kolorze) średnio pasują mi do walki w świecie gdzie istnieje tylko wojna. Zwłaszcza, że Iron Handsi są do bólu pragmatyczni wiec estetyka pancerzy jest mało dla nich istotna :D

   Usuń
 3. Mam wrażenie, że twoje malowanie robi się coraz lepsze. Na przykład dziś nie mogę oderwać oczu od metalików na zbroi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to, że widać progres. A mój zakon daje mi wiele okazji do eksperymentowania z metalikami :D

   Usuń