piątek, 28 grudnia 2018

III ŚWF - Warplock Jezzails Kitbash - gift from me

705 dzień w sieci... / 705 days in the web...
There is no gun to big for Skaven...

Dziś kolejny wpis w ramach tegorocznej wymiany figurkowej. Zaprezentuję model, który przygotowałem dla Groana z Dziennik Groana.

Wybranie modelu dla Groana nie było łatwe - jak wybrać model dla kogoś, kto kolekcjonuje frakcje i zapewne ma już wszystkie wydane modele?

Postawiłem na to, co lubię najbardziej i ponoć mi wychodzi - zbudowałem model sam :D 

Za cel postawiłem sobie stworzenie Warplock Jezzails - dla mnie jedej z najciekawszych i najbardziej charakterysycznych modeli w tej armii.

Za podstawę posłużyły mi dwaj klanbracia, pałętający się gdzieś po pudełkach i czekający na czas mojej bandy Skavenów do Warhiema. Broń szczury "pożyczyły" od Skittari wzbogadzając ją o celownik Kosmicznych Marines. Zbiornik spaczenia pochodzi z zestawu Tech -Priest Dominus. Pawężnik swoją tarczę ukradł staroedycjynym zwierzoludom, a broń pochodzi z pudełka nieumarłych. Do tego pojedyńcze ramię od bliżej mi nieznanego łucznika, trochę struny gitarowej i mamy szczury gotowe do malowania.

Samo malowanie - nie spodziewałem się, że te pokryte futrem zjadacze spaczenia sprawią mi tyle frajdy. Choć wiem, że szybko to nie nastąpi, ale czekam na kolejne okazje do malowania Skavenów.

To tyle na dziś.
 
Podsumowanie Świątecznej Wymiany Figurkowej już jutro!
Hi!

As you know from one of my previous entries, we make a Secret Santa in our Polish blog society.

So today I will show what I gave - I made kitbashed Warplock Jezzails for Groan from Dziennik Groana.

It's hard to pick a model for someone who collecting one army for a long time. So to make sure that my gift will be unique I decided to make some kitbash.

My goal was to make Warplock Jezzails - for me, it is one of the most characteristic units from Skaven army. 

I used lots of different bits - for the base I took two clan brothers, the gun is from Skittari, Scoupe is from Space Marines, Warpstone fuel tank I took from Tech -Priest Dominus. Also used old Beastmen shield, the spear from zombies, archer arm and some guitar string. 

Voila! Skaven ready :D 

About painting - surprising for me, it was a pleasure to paint this ratsmens :D Maybe in the future I will make some Skaven for myself.

This is all for today, but stay tuned - tomorrow I will publish a summary of this Year Polish Bloggers Secret Santa.

2 komentarze:

  1. Model jest przecudny. Tak jak pisałem wcześniej dużo radości sprawiło mi samo odnajdywanie skąd pochodzą części. I zastanawiałem się skąd pochodzi przewód, bo fakturę ma oryginalną :-) Dzięki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszy mnie to, że prezent się spodobał. A przewód to wspomniana struna gitarowa :D

      Usuń